سایت علی کریمی 8

کریمی تماشاگر ویژه بازی پرسپولیس و تراکتور

طرفداران پرسپولیس غرق در تماشای بازی با تراکتور بودند که ناگهان یک جمله ورزشگاه را منفجر کرد «علی کریمی وارد ورزشگاه آزادی شد.»

  جادوگر برخلاف تصور همگان و بدون اطلاع قبلی وارد ورزشگاه آزادی شد تا از تیم محبوب خودش پرسپولیس حمایت کند. علی کریمی پیش‌تر هم گفته بود «هر زمانی لازم باشد برای حمایت از تیم محبوبم به استادیوم می‌روم.» شماره 8 محبوب سرخپوشان دیروز ثابت کرد هنوز هم دلش برای پرسپولیس می‌تپد و برای رفتن به ورزشگاه نیازی به دعوت دیگران یا اعلام قبلی ندارد.

وزیر با قرار قبلی به آزادی رفت دادکان و جادوگر بی‌خبر
کریمی ثابت کرد اهل تبلیغات نیست

بازی حساس پرسپولیس و تراکتورسازی تماشاگران ویژه‌ای داشت. وزیر ورزش که پیش از این به تماشای بازی استقلال و راه‌آهن یزدان رفته بود، دیروز هم به ورزشگاه آزادی رفت و بازی را از نزدیک دید... علی کریمی هم بی‌خبر در ورزشگاه آزادی حاضر شد و البته محمد دادکان هم خودش را به استادیوم رساند تا بازی را از نزدیک ببیند.

در این میان، وزیر ورزش و جوانان از قبل گفته بود برای تماشای بازی پرسپولیس به ورزشگاه آزادی می‌رود اما دادکان و کریمی بی‌خبر به ورزشگاه رفتند. جالب است بدانید چند روز پیش در فضای مجازی گروهی از هواداران پرسپولیس کمپینی راه انداختند و کریمی را به تماشای بازی پرسپولیس و تراکتور دعوت کردند که جادوگر پاسخ روشنی به این دعوت نداد اما بی‌سروصدا به ورزشگاه رفت.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)