برنامه هفتگی و نتایج دور دوم لیگ دسته دوم فصل 93 - 94 باشگاههای کشور به شرح زیر می باشد:
هفته اول
دوشنبه 93/12/11
نسل ابومسلم رهپویان 1 – 1 شهرداری زنجان
دوشنبه 93/12/11 ساعت 15
بعثت کرمانشاه 1 – 1 آلومینیوم اراک
خیبر خرم آباد 2 – 0 ایرانجوان خورموج
سپیدرود رشت 1 – 0 شهرداری ارومیه
پارس جنوبی جم 2 – 0 کاسپین قزوین
سه شنبه 93/12/12 ساعت 14:45
بهمن شیراز – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه حافظیه شیراز
هفته دوم
دوشنبه
93/12/18 ساعت
14:30 نسل ابومسلم رهپویان - پارس جنوبی جم - ورزشگاه تختی مشهد
دوشنبه
93/12/18 ساعت
14:45استقلال آبی ب تهران - کاسپین قزوین –ورزشگاه شهدای هویزه تهران
دوشنبه
93/12/18 ساعت
15خیبر خرم آباد – بعثت کرمانشاه - ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری ارومیه - آلومینیوم اراک - ورزشگاه تختی ارومیه
ایرانجوان خورموج - سپیدرود رشت - ورزشگاه تختی خورموج
شهرداری زنجان - بهمن شیراز - ورزشگاه 15 خرداد زنجان
هفته سومدوشنبه
12/ 93/25 ساعت
15بعثت کرمانشاه - شهرداری ارومیه - ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
سپیدرود رشت - خیبر خرم آباد - ورزشگاه عضدی رشت
آلومینیوم اراک - ایرانجوان خورموج – ورزشگاه امام خمینی اراک
پارس جنوبی جم - استقلال آبی ب تهران - ورزشگاه تختی جم
بهمن شیراز - نسل ابومسلم رهپویان - ورزشگاه حافظیه شیراز
کاسپین قزوین - شهرداری زنجان – ورزشگاه رجایی قزوین
هفته چهارمدوشنبه
94/1/10 ساعت
16نسل ابومسلم رهپویان – کاسپین قزوین – ورزشگاه تختی مشهد
دوشنبه
94/1/10 ساعت
16:15سپیدرود رشت – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه شهید عضدی رشت
ایرانجوان خورموج – شهرداری ارومیه - ورزشگاه تختی خورموج
خیبر خرم آباد – آلومینیوم اراک – ورزشگاه تختی خرم آباد
بهمن شیراز – پارس جنوبی جم – ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری زنجان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
هفته پنجمدوشنبه
94/1/17 ساعت
16:15آلومینیوم اراک – سپیدرود رشت – ورزشگاه امام خمینی اراک
کاسپین قزوین – بهمن شیراز – ورزشگاه رجائی قزوین
استقلال آبی ب تهران – نسل ابومسلم رهپویان مشهد – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
دوشنبه
94/1/17 ساعت
16:30شهرداری ارومیه – خیبر خرم آباد – ورزشگاه تختی ارومیه
پارس جنوبی جم – شهرداری زنجان – ورزشگاه تختی جم
سه شنبه
94/1/18 ساعت
16:30بعثت کرمانشاه – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
هفته ششمچهارشنبه
26/ 1/ 94 ساعت
16:30نسل ابومسلم رهپویان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه تختی مشهد
چهارشنبه
94/1/26 ساعت
16:45ایرانجوان خورموج – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه تختی خورموج
سپیدرود رشت – آلومینیم اراک – ورزشگاه شهید عضدی رشت
خیبر خرم آباد – شهرداری ارومیه - ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری زنجان – پارس جنوبی جم – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
بهمن شیراز – کاسپین قزوین – ورزشگاه حافظیه شیراز
هفته هفتمچهارشنبه
94/2/2 ساعت
16:45آلومینیم اراک – خیبر خرم آباد – ورزشگاه امام خمینی اراک
پارس جنوبی جم – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی جم
استقلال آبی ب تهران – شهرداری زنجان – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
کاسپین قزوین – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه رجایی قزوین
چهارشنبه
94/2/2 ساعت
17بعثت کرمانشاه – سپیدرود رشت – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
شهرداری ارومیه – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه تختی ارومیه
هفته هشتمچهارشنبه
94/2/9 ساعت
16:45استقلال آبی ب تهران – پارس جنوبی جم – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
نسل ابومسلم رهپویان مشهد – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری زنجان – کاسپین قزوین – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
چهارشنبه
94/2/9 ساعت
17شهرداری ارومیه – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه تختی ارومیه
خیبر خرم آباد – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی خرم آباد
ایرانجوان خورموج – آلومینیم اراک – ورزشگاه تختی خورموج
هفته نهم سه شنبه
94/2/15 ساعت
16:45پارس جنوبی جم – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه تختی جم
کاسپین قزوین – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه رجایی قزوین
بهمن شیراز – شهرداری زنجان – ورزشگاه حافظیه شیراز
سه شنبه
94/2/15 ساعت
17بعثت کرمانشاه – خیبر خرم آباد – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
آلومینیم اراک – شهرداری ارومیه – ورزشگاه امام خمینی اراک
سپیدرود رشت – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه شهید عضدی رشت
هفته دهمسه شنبه
94/2/22 ساعت
16:45کاسپین قزوین - پارس جنوبی جم – ورزشگاه رجایی قزوین
شهرداری زنجان - نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
استقلال آبی ب تهران – بهمن شیراز – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
سه شنبه
94/2/22 ساعت
17آلومینیم اراک – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه امام خمینی اراک
ایرانجوان خورموج – خیبر خرم آباد – ورزشگاه تختی خورموج
شهرداری ارومیه – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی ارومیه